Anketa o zadovoljstvu uporabnikov zdr. storitev

15 Apr, 2024

V Zdravstvenem domu Ljutomer nenehno sledimo strokovnemu napredku in skrbimo za nudenje kakovostnih storitev. Ker si prizadevamo biti uporabnikom prijazna ustanova, ste prav tisti, ki nas s svojimi željami in potrebami lahko pri tem usmerjate.

Prosimo, če si vzamete nekaj minut in s klikom na povezavo tukaj: SPLETNA ANKETA pričnete z izpolnjevanjem ankete na podlagi katere bomo dobili povratne informacije o vaših izkušnjah pri obisku našega Zdravstvenega doma. Anketa je anonimna!

Sodelujte v anketi in s svojim mnenjem prispevajte k temu, da bo ZD Ljutomer postal ustanova, kakršno si sami želite. Sodelovanje v anketi je popolnoma prostovoljno in anonimno.

Vsi, ki boste rešili anketni vprašalnik in nam na koncu zaupali tudi vaše podatke, boste sodelovali v žrebanju za lepe praktične nagrade, ki jih podarja Varuh zdravja, Vzajemna.