V Zdravstvenem domu sprejeli novega zobozdravnika Aljošo Rousa dr.dent.med.

10 Jan, 2024

1.1.2024 se je v Zdravstvenem domu Ljutomer zaposlil novi zobozdravnik Aljoša Rous dr. dent. med., ki bo prevzel zobozdravstveno ambulanto v Biotermah Mala Nedelja. Zobozdravstveni tim bo ob novem zobozdravniku dopolnjevala tudi nova zobozdravstvena asistentka Ines Irgolič.

Zobozdravnika so pozdravili tako direktor ZD Ljutomer (na fotografiji) ter njegovi novi ožji sodelavci. Prihod dr. Rousa je za zdravstveni dom velikega pomena saj so s tem pokrite trenutno vse potrebe po zobozdravstvenih storitvah v ZD Ljutomer.

ZD tako v tem trenutku zaposluje 8 zobozdravnikov od katerih bo v naslednjem letu začel en tudi s specializacijo ortodontije katero je ZD pridobil v lanskem letu.

Zobozdravnik bo do nadaljnjega tudi opredeljeval nove paciente. Za več informacij glede delovnega časa in pa možnosti vpisa pri zobozdravniku se lahko obrnete na informacije v zobozdravstveni ambulanti vsak delovnik v skladu z razporedom dela, ki ga najdete na spletni strani TUKAJ