Ukinjamo VSTOPNO TOČKO

19 Apr, 2022

V torek, 19. 04. 2022 ukinjamo vstopno točno v ZD Ljutomer.

Vstop v ZD Ljutomer bo tako skozi glavni vhod pri informatorju, razen za zobozdravstveno dejavnost, in ostale dejavnosti, ki se izvajajo v stavbi zobozdravstva, pa skozi zobozdravstveni vhod.

Še naprej velja pravilo, da na pregled k zdravniku in na ostale zdravstvene storitve prihajate naročeni.

V primeru kakršnihkoli  znakov prehladnega obolenja (slabo počutje, kašelj, bolečine v grlu in mišicah, povišana telesna temperatura, dalj časa trajajoči glavobol,..) pa še naprej velja, da pokličete osebnega zdravnika in se ravnate po njegovih navodilih.

Vsi pregledi pacientov (otrok, odraslih) z prehladnimi obolenji se bodo opravljali v posebnih prostorih zdravstvenega doma – izolacijah po predhodnem dogovoru z zdravnikom.

V prostorih ZD Ljutomer se še naprej nosi zaščitna maska.

HVALA, DA UPOŠTEVATE NAVODILA IN S TEM SKRBITE ZA ZDRAVJE VSEH NAS!