Cepljenje proti GRIPI v mesecu januarju 2022

05 Jan, 2022

Iz Zdravstvenega doma Ljutomer sporočamo, da bodo v januarju še nadaljevali s cepljenjem proti gripi.

Cepljenje bomo izvajali ob sredah od 15.00 do 17.00 ure, v sklopu cepljenja proti Covid 19.  Cepljenje pa lahko opravite tudi pri svojem osebnem zdravniku.

Cepljenje se priporoča za vse, še posebej pa je priporočljivo za kronične bolnike, starejše osebe, majhne otroke (od 6 mesecev do 2 let starosti), nosečnice, ter za osebe z izjemno povečano telesno težo, ter vse, ki so pri svojem delu izpostavljeni nevarnosti okužbe ali prenosu okužbe (zdravstveni delavci, sodelavci, nujne službe,…).

Cepljenje je brezplačno za vse, ki imajo urejeno obvezno zdravstveno zavarovanje.  Na cepljenje pridite zdravi, z zdravstveno izkaznico.

Za pristop k cepljenju NI POTREBEN PCT POGOJ.

Kolektiv Zdravstvenega doma Ljutomer.