Zdravstveni dom z dodatnim programom ortodontije in logopedije

05 Jan, 2022

V zdravstvenem domu bodo od januarja 2022, po tem ko so z ministrstva pridobili dodatno širitev programov, okrepili izvajanje ortodontske in logopedske dejavnosti.

V ZD Ljutomer bo dodatno prihajala ortodontka Manuela Rudolf dr.dent.med., spec. za zobno in čeljustno ortopedijo

Tako bo ga Rudolf,  poleg že dosedanje ortodontke dr. Daniele Kramberger, sestavljala tim ortodontske ambulante v Ljutomeru.

Nova ortodontka bo začela z obravnavo pacientov v ponedeljek dne 10.1.

Več informacij o ortodontski ambulanti lahko najdete tudi na spletni strani v rubriki ortodontija.

Dodatno bo z januarjem okrepljena tudi logopedija v ZD Ljutomeru, za katero so se v zadnjih letih pokazale zelo velike potrebe.  V ZD Ljutomer si tako prizadevajo zaposliti svojega logopeda, ki bo lahko tako svojo prakso izvajal vse dni v tednu. Več o tem bomo sporočili, ko bo končan razpis za pridobitev logopeda.